Rady, tipy a info

Péče o dřevěnou sponu do vlasů
Naše spony jsou přírodní / eko :-) / Nejsou lakované ani jinak chemicky napouštěné. Má to výhody i nevýhody. Spona se dá změnit oživit pouhým krémem na ruce. Pokud zhrubne její povrch / vlhko / stačí ji vydrbat čistou houbičkou na nádobí a opět ošetřit krémem na ruce.
Vlivem UV záření působí spona trochu tmavně. Někdo to ocení jinému je to líto.

Upozornění: nikdy sponu nelakujte !!! Spona má mastný povrch a lak na ní nebude držet. Pokud chcete sponu lakovanou dejte vědět.

Proč spony nelakujeme: hlavně z praktických důvodů. Je to věc pro každodenní nošení a pokud vám zmokne, udělá s ní kyselý déšť divy. Ale to se snadno napraví krémem na ruce a houbičkou. Lakovanou věc neopravíte. :-)

Nákup spony

Nebojte se zeptat! Rádi poradíme. Objednejte si a my vás obešleme mailem, zaplatíte a vyrobíme sponu do vlasů. Příjde vám balíček se sponou nebo dopisem s jehlicí. Ke každé sponě dáváme dvě kompletační jehlice. Jednu v barvě spony a jednu přírodní nebo kontrastní / medovou sponu - tmavě hnědá a medová jehlice / Pokud chcete jinou kombinaci, tak ji zadejte do poznámky v objednávce. Případně si můžete jehlici přiobjednat. Dále je přibalen leták, jak sponu upnout a jak o ni pečovat. DALŠÍ UŽITEČNÉ INFORMACE, obrázky, videa NALEZNETE NA NAŠEM BLOGU. Reklamace, oprava, výměna spon do vlasů.

Vyrábíme spony do vlasů již dlouho a po celé době se snažíme vyhovět v co největší míře. Může se stát, že dojde k poškození. V takovém případě je možné sponu poslat zpět a moje uděláme novou. Nebo vrátíme poníze. Pokud jde rozhodnout - opravit ji.

NEPŘEDPOKLÁDÁME ÚMYSL SPONU ZÁMĚRNĚ POŠKODIT.

Máte - li sponu již starší a chcete oživit její vzhled je možné se domluvit na vyčištění a obnově. NESMÍ BÝT OVŠEM PŘELAKOVANÁ v takovém případě sponu neobnovujeme.

Pokud spona nevyhovuje velikost je možné ji vyměnit za vyhovující.

JAKÉKOLI DOTAZY OHLEDNĚ SPON DO VLASŮ RÁDI ZODPOVÍME.


čeština