O nás

Jsme malý rodinný ateliér v srdci Evropy - v České republice. Před 30 lety jsme se rozhodli dělat radost ostatním i sobě tvorbou dřevěných vlasových doplňků.

Vyrábíme pouze omezený počet kolekcí a modelů, vše je od začátku až do konce ruční práce.

Léta jsme zkoumali vztah mezi funkčností a tvary, než jsme našli správnou rovnováhu, jak by naše výrobky měly vypadat a jaké vlastnosti musí mít, aby splňovaly funkčnost.

Naším hlavním cílem bylo vytvořit elegantní, lehkou a pevnou sponu do vlasů, která splňuje svou funkčnost, snadno a pohodlně se používá a hlavně je šetrná k vašim vlasům.

Během procesu jsme našli způsob, jak vytvořit velké, dokonce i obrovské velikosti našich modelů, a přitom zachovat požadavek na minimální hmotnost, která ani u největších modelů nepřesahuje 20 gramů.

Pracujeme převážně s tvrdým, hustým dřevem z ovocných stromů z místních zdrojů. Jedinou výjimkou je dovážené dřevo Ebody.

Naše výrobky barvíme přírodními barvami na bázi alkoholu, ošetřujeme lněným olejem a nepoužíváme žádné leštidlo. Naše výrobky díky použitým materiálům a povrchové úpravě "stárnou" a získávají jedinečnou patinu, která jim dodává na půvabu.

Do své práce vkládáme lásku a vášeň a přejeme si, aby vám dělala radost. BETY :-)

Petr and Laděna Hájkovi

Čeština